[ ALL ] [ a / b / map / pa / trip ] [ meta ] [ Search ] [ vichan ]

/pa/ - Pasty

Email
Subject
Comment
CaptchaCAPTCHA Image
File
Embed
Password (For file deletion.)

[Regulamin] • [Informacje] • [Kontakt]

File: 1630703131132.atenszon.net.png (686.4 KB, 1080x835, root na kompie.png) Google iqdb

 No.6[Reply]

PA NA TO TERA PAPAGO *banuje pol globu* JAHAHAHAH WYGRALEM W PRAWICZKAMI Z KARA I NIE MA RAKA!!!


File: 1579721016043.atenszon.net.jpg (6.49 KB, 266x189, indeks.jpg) Exif Google iqdb

 No.1[Reply]

To co teraz odpierdalają te banany to się w głowie nie mieści. Mieszkam na SemiPatologicznym osiedlu, i w okolicy nikt w sumie niczym nie szpanował, bo kurwa nie było czym. Seby napierdalały się z cyganami, i dobrze było. Ale kilka lat temu jakiś GównoDeweloper postawił kilka "Prestiżowych" bloków, i się zaczęło. Teraz bananowe gimbusy łażą u nas po dziurawych ulicach, i kurwa napierdalają losowe dzieci na placu zabaw, przechwalają się jakimiś gównociuchami, albo puszczają z głośników jakiegoś malika, czy inną muzykę dla śmieci.

Na osiedlu jest biały blaszak, w którym znajduje się tesco. Wcześniej był tam leader szajs, w którym kupowaliśmy z sebkami dragona albo mega wata, i potem chlaliśmy to, i najebani łaziliśmy po osiedli (Do tej pory nie wiem jak sprzedawca nie wpadł na pomysł żeby sprawdzić nam dowody, bo kurwa mieliśmy wtedy po 13-14 lat, ale to było koło 2k4, albo może 2k5 więc może wtedy nikomu sie nie chciało. Ostatnio pod tesco (Ale z przyzwyczajenia będe mówił liderszajs) zaczęły stacjonować dresiarskie dzieci z replikami asg. Z patolami mam raczej dobry kontakt, (Za dzieciaka przesiadywałem na ławeczkach pod blokami z ich ojcami sebkami xD) więc spytałem się o co do kurwy chodzi. Okazało się że banany chodzą tutaj palić te swoje e-gówna, a patole, jako reprezentanci bractwa rothmansów niebieskich i czerwonych, nie chcieli się na to zgodzić. Jebani zrobili sobie TWIERDZĘ z krzaków i cegieł po jakiejś rozbiórce obok, i kurwa kampią z tymi asg xD. Czasami nawet kupie im po opakowaniu kulek, a ostatnio z ich ojcami kupiliśmy sobie po cymce 028, i też kampimy. Możecie pomyśleć że jestem typowym dresem, i co ja tu do kurwy robie. Otóż nie, mój stary siedzi w pace odkąd pamiętam, bo kurwa zabił jakiegoś gościa w barze podczas pijackiej bójki, a potem kurwa okradał jakieś sklepy itp. Więc mame ostro zapierdalała w robocie żebyśmy mieli co do gara włożyć, podczas gdy sebki zaczęły już zapinać karyny po krzakach, ja grałem w cs 1.6, albo siedziałem pod blokiem. Kiedy po osiemnastkach inni zapierdalali na imprezy, ja lurkowałem ostro tapchan i jeździłem na nightdrive swoją skodą 105 kupioną za 500 zł i dwie flachy. Chyba z rok temu widziałem jeszcze tą maszynę kiedy popierdalał ją jakiś seba. Z tym autem związana jest zresztą bekowa historia, którą może się kiedyś tu podziele. Ale wracając do tematu, banany latają po naszym osiedlu jak u siebie, a co najgorsze robią interesy z cyganami, a to jest kurwa nie dopuszczalne. Więc regularnie młode sePost too long. Click here to view the full text.
1 post omitted. Click reply to view.

 No.3

wszystkie warstwy spoleczne na tym samym osiedlu, w ramach codziennej rozrywki przesiaduja w ufortyfikowanych krzakach i strzelaja pistoletami asg do siebie - wącham dziadka

 No.4

najlep5xa pa5ta jaką cźytałem kurwa od 5 lat

 No.5

zgniłem, nawet nie wiedziałem że są tutaj jakieś postyDelete Post [ ]
Previous [1] Next | Catalog
[ ALL ] [ a / b / map / pa / trip ] [ meta ] [ Search ] [ vichan ]